تبلیغات
جهل ، فقر ، جنگ - مطالب آبان 1392
جهل ، فقر ، جنگ
زنده باد بهار
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه والنصر و جعلنا من انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه و الفائزین بلقائه الشریف

خوب دوستان داره مهلت اون بابایی که گفته بود 100 روزه مشکلات رو حل می کنه به پایان می رسه. خیلی از مردم هم به خاطر همین حرف ها بود که  بهش رای دادند.
مردم می خواستند که تو اون شرایط بدبختی و فلاکت ، قحطی و فقر!! یکی بیاد و مشکلات رو حل کنه!
مردم می خواستند قیمت تخم مرغ از 250 تومن بشه 200 تومن ، مردم می خواستند قیمت پراید بکشه پایین و خیلی خواسته های دیگه....

قیمت تخم مرغ سر جاش موند بلکه در بعضی جاها شد 300 تومن ....پرایدی که آقای احمدی نژاد توی صدا سیما گفته بود "کیلویی چند" با چراغ سبز وزیر صنعت گرون تر شد و تقریبا 21 فکر کنم باشه.

از یارانه ها و مسکن مهر و سفر استانی هم که یه تکه هاییش زده شده.
یارانه به یکسری داده نخواهد شد یعنی چه؟ بالاخره بیت المال مال تمام مردم هست ، نفت مال سطح متوسط جامعه که نیست فقط ، بلکه مال تمام افراد جامعه هست چه اونی که
یک خط زیر خط فقره و چه اونی که هزینه ی روزانه اش برابر هزینه ی ماهانه ی ماست (بلکه هم بیشتر)....امام علی هم که امام علی بود یارانه ی اون زمان (منظورم بیت المال هست ) رو به مساوات تقسیم می کرد چه اونی که فقیر بود و چه اونی که پولدار به یه اندازه دریافت می کردند.

هی میگن ما فلان میلیون نفر پولدار داریم و باید یارانشون قطع بشه ...
من یک سوال دارم؟
اگه یارانه ی فلانی رو که میلیاردر هم هست قطع کردید و این بنده خدا بعد از چند مدت ورشکسته شد تا حدی که به نون شبش هم محتاج شد چجوری می خواهید ظلمی که به این فرد شده رو جبران کنید.....
بگذریم از یارانه که دلمون پره از این همه بی فکری ها....




ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : احمدی نژاد، یارانه ها، سهام عدالت، مسکن مهر،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 21 آبان 1392 :: نویسنده : سید حامد محمودزاده
از جنس مردم
اللَّهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَ الْعَافِیَةَ وَ النَّصْروجعَلْنا مِنْ أَنْصَارِهِ وَ أَعْوَانِهِ وَ الْمُسْتَشْهَدِینَ بَیْنَ یَدَیْه

شاید الان که احمدی نژاد تو قدرت نیست ، سخنرانی های زیبا و عامیانه و گاهی جنجالی احمدی نژاد که از او در ذهن ما یک فرد نترس ساخته بود باعث ایجاد یک تناقض عجیب شده است.
احمدی نژاد همون احمدی نژاد 84 هست، احمدی نژاد همون احمدی نژاد مناظرات 88 هست ، احمدی نژاد همون احمدی نژادی هست که توی مجلس جنجال راه می انداخت ولی چی شده که همین آقای احمدی نژاد که این همه اهل حرف حق زدن بود حالا سکوت اختیار کرده. چی شده که همین احمدی نژاد که سال 88 پته ی خیلی ها رو ریخت الان در خاموشی به سر می بره.... واقعا چی شده؟

یادمه اون موقع منظورم موقع انتخابات 92 هست . اون موقع به شدت تهاجمات زیادی علیه دولت بود، یادمه خیلی از بچه {مذهبی و غیر مذهبی} های احمق با این جریانی که راه افتاده بود رفتند و نفهمیدند که چه حماقتی کردند ، یادمه به طرف می گفتند چرا به روحانی رای نمی دی می گفت چون اصلاح طلبه ...ببین تو رو خدا چه استدلالی...
یادمه فردی رو که به شدت اطلاعات سیاسیش بالا بود ولی دروغی به نام مرتاض 400 ساله رو باور کرده بود. یادمه آدم هایی که می گفتی بهشون که چرا به جلیلی رای می دی می گفتند چون آیت الله مصباح گفته... یادمه حماقت ها ، جهالت ها و کوته بینی ها رو...

یادمه زمانی که تا قیمت تخم مرغ از 200 تومن میشد 250 تومن داد همه در می اومد. یادمه موقعی که غذای سلف دانشگاهمون گرون شده بود اعتراض می کردند. یادمه یادمه یادمه .....

یادمه تمام حقد و کینه ها و حسادت ها رو.... یادمه دندان روی هم کوبیدن ها رو.... یادمه دروغ بستن ها رو .....

یادمه مظلومیت دولت رو که در اون شرایط ، تحت اون همه تهاجم داخلی و خارجی ، با اون همه مشکلاتی که براش درست کردن ولی باز هم تا آخرین لحظه ی دولت به کارش ادامه می داد.

مسئولین ما همیشه از یک طرف می افتند. هی می گن دولت منحرف بوده. هی می گن احمدی نژاد از راه انقلاب منحرف شده ، هی می گن احمدی نژاد ضد ولایت فقیه هست ، هی مباحث رمالی و جن گیری رو به دولت نسبت می دهند.

اون موقع که می گفتند مشایی چنین است و چنان من هی با خودم کلنجار می رفتن که این تناقض رو چگونه باید حل کنم؟
تناقض بودن شخصی مثل مشایی در کنار شخصی مثل احمدی نژاد...

هی با خودم می گفتم افرادی که نتونستند فتنه ی 88 رو تشخیص بدهند ( با وجود این که رهبری قبلا هم بهشون هشدار داده بود) چطور تونستند که انحراف ( که رهبری هیچ موضعی در موردش نگرفتند) رو تشخصی بدهند. واقعا عجیبه.

به همین دلیل می گم مسئولین ما از یک طرف همیشه می افتند نه به این که فتنه به اون تابلویی براشون مشخص و معلوم نیست نه به این که از 1 سال و نیم پیش بلکه پیشتر منحرفین رو تشخیص می دهند.

عده ای فکر می کردند که دولت احمدی نژاد رو که تخریب کردند  و پایگاه مردمی هاشمی رفسنجانی رو هم با فحاشی تونستند ازش بگیرند پس در نتیجه خودشون رئیس جمهور خواهند بود.
حتما یادتون که آقای احمدی نژاد گفت من از هیچ کدوم از کاندیدای اصولگرا حمایت نمی کنم. علتش چیه ؟ به نظرتون احمدی نژاد بدش میاد که اصولگرایان قدرت رو به دست بگیرند؟ به نظرتون احمدی نژاد خوشش میاد که دوباره بحث توهین به امام و مراجع و ... پیش بیاد مثلا سال های قبل از احمدی نژاد؟

به نظر من احمدی نژاد خواست به همه ی مردم یه چیز رو بفهمونه :

ما در این ایران سه دسته شده ایم.
دسته ی اول اصولگرایان فحاش که جز فحاشی کردن چیز دیگری بلد نیستند. جالب اینه که توی این گروه انسان های به ظاهر مومن و خداپرست هم فراوان هستند نظیر برخی از همین مداحان فحاش که به نظر من بهتر بود اسمشون مداح نمی بود بلکه فحاش می بود.

دسته ی دوم اصلاح طلبانی که اون ها هم فحاشی می کنند ولی با نام روشنفکری ، با نام فرهنگ و ..... صد رحمت به گروه قبل ، این گروه با توجه به کارنامه ای که داره علاوه بر این که اهل فحاشی و فحش کاری هستند مسائل بنیادی نظام رو زیر سوال می بردند. مطمئنا یادتون هست که می خواستند امام رو به موزه ی تاریخ بسپارند ، دوره ی امام حسین تموم شده بود و ...

دسته ی سوم هم مردم بهاری هستند مردمی که جز حق و عدالت چیز دیگری نمی تونه درخواستشون باشه.
این دسته ، دسته ای تازه شکوفا شده است . تازه به بار نشسته . تفکری که به کار و تلاش جهادی ( و یا انقلابی) اعتقاد داره. تفکری که نظام براش مهمه نه شخص ، تفکری که به کسی فحش نداده ..... تفکری که مورد بیشترین هجمه ها هست. تفکری که قطار رو به ریل اصلیش انتقال داده... تفکری که با شخص انسان کار می کنه نه شخص به ظاهر مسلمان شده. تفکری که با ایتام و فقرا مانوس هست.
تفکری که اگه بهت بگن ساحر اخم نکنی، اگه بهت برای پاپوش درست کردن برات بهت بگن حجتیه و تو ناراحت نشی بلکه به کاری که می کنی افتخار کنی. تفکری که ثروت رو بین آحاد مردم تقسیم می کنه نه بین خاندان فلان و برادران فلان و آقا زاده ها.
 تفکری از جنس مردم
تفکر امام خمینی ( ره)


امیدوارم سرتون درد نیومده باشه....
والسلام
سید




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 9 آبان 1392 :: نویسنده : سید حامد محمودزاده


درباره وبلاگ



مدیر وبلاگ : سید حامد محمودزاده
نظرسنجی
موضوع درخواستی شما جهت قراردادن دروبلاگ








آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
http://www.ziddu.com/download/8105146/881007V0588919.3gp.html JavaScript Codes